15 listopada 2017 roku odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie konferencja podsumowująca kampanię edukacyjno – informacyjną „Od niskiej emisji do wysokiej świadomości”.

Blisko 600 zawodników wzięło udział w III Gnieźnieńskim Biegu Niepodległości zorganizowanym w dniu 11 listopada 2017 r. Ten sportowy akcent już na stałe wpisał się w obchody Święta Niepodległości, które tradycyjnie rozpoczęły się mszą świętą w gnieźnieńskiej katedrze.

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie podpisał z SGB-Bankiem Spółką Akcyjną w Poznaniu umowę portfelowej linii gwarancyjnej z regwarancją udzielaną przez Europejski Fundusz Inwestycyjny w ramach programu COSME.

Niezwykle słodko zrobiło się w miniony piątek w Banku Spółdzielczym w Gnieźnie. Wszystko to za sprawą rogali na św. Marcina – unikalnej wielkopolskiej tradycji, która kultywowana jest w naszym regionie.

Zapraszamy do skorzystania z promocji mobilnych kart płatniczych pod hasłem "Zapłać kartą mobilną i odbierz nagrodę", która trwać będzie od 02 listopada 2017 r. do 20 grudnia 2017 r.