Niezwykle miła uroczystość miała miejsce w czwartkowe przedpołudnie 18 stycznia br. w siedzibie Powiatowego Stowarzyszenia Na Rzecz Pomocy Osobom Bezdomnym i Integracji Społecznej w Gnieźnie DOM, gdzie przedstawiciele spółdzielczości gnieźnieńskiej: Tomasz Wiśniewski, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Gnieźnie, Walenty Kaźmierczak, Prezes Zarządu Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców oraz Bartosz Kapczyński i Radosław Majewski z GTM Start Gniezno, dokonali uroczystego przekazania sprzętu AGD, odzieży, butów, koców i artykułów spożywczych na rzecz mieszkańców Schroniska „Pomocna Przystań” - podopiecznych Stowarzyszenia DOM.

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 1 lutego 2018 r. Bank Spółdzielczy w Gnieźnie zmienia szatę graficzną swojej strony internetowej. Nowa strona, która funkcjonować będzie pod dotychczasowym adresem, będzie bardziej przyjazna i intuicyjna w obsłudze dla użytkowników.

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 10 stycznia rusza nowy konkurs SKO, którego organizatorem jest Bank Spółdzielczy w Gnieźnie.  Konkurs skierowany jest dla dzieci ze szkół współpracujących z Bankiem w ramach programu SKO.

Miło nam poinformować, że pracownicy Banku Spółdzielczego w Gnieźnie, oddział w Mogilnie, w dniu 14 stycznia br. włączyli się aktywnie w kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspierając sztab Orkiestry w Mogilnie przy liczeniu datków zebranych do puszek.

Zapraszamy do skorzystania z promocji mobilnych kart płatniczych pod hasłem "Zapłać kartą mobilną i odbierz nagrodę – II Edycja", która trwać będzie od 02 stycznia 2018 r. do 18 lutego 2018 r.