Niezwykle uroczysty charakter miała tegoroczna Gala Orły Startu 2017 podsumowująca bardzo udany sezon dla drużyny żużlowej z Gniezna. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło także przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Gnieźnie, który jest wieloletnim sponsorem i partnerem gnieźnieńskiej drużyny.

Podczas części oficjalnej Gali działacze GTM Start Gniezno podziękowali wszystkim sponsorom i partnerom za pomoc i wsparcie w sezonie 2017, wręczając okolicznościowe upominki i statuetki. Z ramienia Banku Spółdzielczego w Gnieźnie oraz Spółdzielczej Grupy Bankowej podziękowania odebrał Wiceprezes Zarządu Banku Mariusz Kowalczyk.

Oprócz podziękowań dla sponsorów i podsumowania sezonu 2017, zaprezentowany został skład drużyny, która będzie występowała w barwach Car Gwarant Start Gniezno na torach pierwszej ligi żużlowej w sezonie 2018 r.

Już dziś zapraszamy wszystkich fanów czarnego sportu na kolejny sezon żużlowy, tym razem w 1. lidze żużlowej, a gnieźnieńskiej drużynie życzymy aby ten nadchodzący rok obfitował w same sukcesy.

303

304

305