Świąteczne spotkania z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną organizowane przez Stowarzyszenie Młodych Wielkopolan oraz dzieciakami z Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych w Gnieźnie, to już tradycja Banku Spółdzielczego w Gnieźnie.

Bank od wielu lat wspiera całoroczną działalność tych instytucji. Nie inaczej było także w tym roku. Podczas XXIII Gwiazdki dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w dniu 18 grudnia 2017 r., Bank reprezentowała Barbara Borowska, Prezes Zarządu, która tym razem wcieliła się w rolę pomocnika św. Mikołaja i wespół z innymi darczyńcami wręczała upominki świąteczne  blisko 250 dzieciom.  Były też życzenia świąteczne, rozstrzygnięcie konkursu rysunkowego oraz Szopka Bożonarodzeniowa 60-osobowej grupy dzieci z miejscowej szkoły podstawowej.

Podczas XV Gwiazdki zorganizowanej w dniu 21 grudnia 2017 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przez społeczność Miejskich Świetlic Socjoterapeutycznych, w której uczestniczyło ok 200 osób, Barbara Borowska, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Gnieźnie, przekazała oprócz życzeń, na ręce Zofii Komosińskiej-Fudali słodkości dla dzieciaków. Wszyscy zaproszeni goście mogli obejrzeć specjalny spektakl przygotowany przez dzieci ze świetlic, który powstawał pod czujnym okiem profesjonalnego aktora. Na zakończenie dla wszystkich przygotowany został świąteczny poczęstunek.

Zapraszamy do obejrzenia świątecznej fotogalerii. 

306

307

308

309

310

311

312

313

314

315